Naše služby


Provádíme broušení upínacích ploch stolů, beranů, brousíme T drážky. K broušení používáme mobilní brusku, což s sebou přináší několik výhod. Jedná se především o značnou úsporu času a financí. Naši brusku dopravíme na místo a provedeme opravu. Není tedy třeba opravovanou plochu demontovat, odvážet k opravě, vyčkat čekací lhůtu a po opravě přivážet zpět a montovat na místo.

Jaké jsou výhody mobilní brusky?

Bruska je mobilní a ke stroji je připnuta mechanickými magnety.
Naše bruska je mobilní, tedy ji sami přivezeme a provedeme opravu, Není třeba opravovanou plochu demontovat. Mechanické magnety pro upnutí ke stroji jsou použity z důvodu absecnce potřeby zasahovat do struktury stroje. Také slouží jako ochrana při případném výpadku elektřiny.

Mobilní bruskou Vám dovedeme minimalizovat náklady vynaložené na opravu upínací desky.
Dosud se tyto desky demontují a odvážejí na obrobení do firem, které se specializují na velké rozměry a vysokou hmotnost. Jedná se o menší množství takových firem, což přinášní zvýšení čekacích dob než u malých a váhově nižších součástech.

V případě využití současné metody opravy trvá obrobení jedné desky o velikosti 4 m² cca 6-12 pracovních dní včetně demontáže, montáže, obrábění a dopravy.
U beranů se tato doba pohybuje v týdnech cca 3-6 týdnů (dle velikosti lisu).

Při opravě klasickým způsobem se prostoje daného stroje s nepřetržitým provozem pohybují s vysokou denní ztrátou. Námi využívaná nová technologie umožní snížit prostoj stroje z několika dnů pouze na několik hodin. Při velikosti stolu 4m² se jedná řádově o 6 - 12 hodin, dle hloubky broušení.

Jaká je maximální velikosti pro opravu stolu mobilní bruskou?
I přesto, že jsou stolů o různých rozměrech, dokážeme se přizpůsobit většině rozměrů. Seřízení a broušení stolů o rozměrech 3000 mm x 1500 mm provádíme s tolerancí od 0,01 mm dle rozsahu opravovaného poškození.

NAŠE ADRESA

JMK Grinding s.r.o.
Liberecká 536/11

407 53 Jiříkov
Česká Republika

Mobil: +420 731 188 998
Mobil: +420 704 177 926

mobilni-brouseni@seznam.cz
www.jmkgrinding.cz

KDE NÁS NAJDETE